Dzień Współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu
29.03.2021
Dzień Współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu
W dniu 26.03.2021 klasy 2l oraz 2f miały możliwość uczestnictwa w VI edycji Dnia Współpracy, organizowanego przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Przedsięwzięcie miało na celu zaprezentowanie funkcjonowania uczelni, przedstawienie oferty edukacyjnej oraz okazanie różnych projektów realizowanych przez placówkę. Wydarzenie to zostało zorganizowane w formie online za pomocą transmisji na żywo na platformie Youtube. Oferta była przepełniona interesującymi, krótkimi wykładami, a także wywiadami ze studentami i wykładowcami dotyczącymi m.in, działalności Samorządu Studenckiego, konkursu “Zostań Ekonomistą”, projektu Erasmus+ oraz możliwości pobierania praktyk. Nasi uczniowie mogli przetestować swoją wiedzę w quizie ekonomicznym, a także na bieżąco zadawać pytania, na które odpowiadali przedstawiciele uniwersytetu.
NASZE KANAŁY