Sukces w VIII Mistrzostwach Polski Debat Oksfordzkich
20.04.2021
Sukces w VIII Mistrzostwach Polski Debat Oksfordzkich
17 i 18 kwietnia 2021 roku odbył się finał VIII Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich. W turnieju uczestniczyło 120 zespołów z całej Polski.  Drużyna II LO w Koninie, w składzie - Julia Cieślak (3d), Gabriela Maciaszek (3f), Antoni Muszyński (3a), Wiktor Wiatrowski (3f) zajęła 4 miejsce! Opiekunem uczniów była Pani Aleksandra Kudła.
Organizatorem MPDO była Fundacja Edukacyjna G5 i Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu.
17 i 18 kwietnia 2021 roku odbył się finał VIII Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich. W turnieju uczestniczyło 120 zespołów z całej Polski.  Drużyna II LO w Koninie, w składzie - Julia Cieślak (3d), Gabriela Maciaszek (3f), Antoni Muszyński (3a), Wiktor Wiatrowski (3f) zajęła 4 miejsce! Opiekunem uczniów była Pani Aleksandra Kudła.
Organizatorem MPDO była Fundacja Edukacyjna G5 i Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu.
NASZE KANAŁY